Жіночий рюкзак кольору срібла з шкіри PU
- Немає в наявності
- Код: 582
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний жіночий рюкзак місткий. Виконаний з штучної шкіри PU хорошої якості. Рюкзак затягується зав'язками і закривається на магніт. Усередині одне основне відділення, вмістить необхідні жіночі приналежності:планшет,косметичка,документи, телефон і т. д. Фурнітура кольору срібла. Регульовані лямки і гачок для зручного носіння в руці. Буде добре виглядати під будь-який наряд. Класичний, невеликий рюкзак завжди радує елегантністю і комфортом. Саме ця модель створена для вечірніх прогулянок, прогулянок по місту або походів по магазинах.
Висота 31 см
Ширина 24 см
Дно 12.5 см
Вага 450 грам
Інші рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 24 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 4 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 741 ₴









