Маленька сумка, маленька дитяча сумка коричнева кольору
-30%
- Готово до відправки
- Код: 414
285 ₴
200 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна жіноча сумка. Виготовлена зі штучної екошкіри, всередині прошита тканинна підкладка. Сумка без зайвих деталей і легка. Прикрашена милим аксесуаром у формі брелока з оленям. Стане чудовим і зручним аксесуаром для повсякденного використання. Всі строчки прошиті рівно, на дотик м'яка. Має одне основне відділення, містке для найнеобхідніших повсякденних речей. Закривається на перекидний клапан магніт, а також є можливість затягнути ремінцем для кращого збереження цінностей. Фурнітура кольору золота. Строгий і практичний дизайн підійде до будь-якого вибору одягу, як до міського, так і для вбрання.
Довжина ремінця 103 см
Висота 19 см
Ширина 17 см
Ширина дна 6.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Мішечок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
- Ціна: 200 ₴









