Чоловіча шкіряна сумка червона
- Немає в наявності
- Код: 574
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча повсякденна сумка планшетка маленького розміру, вмістить всі необхідні речі, які повинні бути у Чоловіка: Ключі,документи, паспорт, візитки, телефон. Зроблена з натуральної шкіри, всередині підкладка з поліестеру. Має одне основне відділення, а так само на зовнішній стороні два глибоких кишені на блискавці і тильний кишеня на блискавці.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра (Тайвань)
- Фурнітура кольору бронзи. Регульований ремінь.
- Висота 21 см
- Ширина 18 см
- Ширина дна 5 см
- Довжина ременя 130 див.
Інші моделі чоловічих сумок у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 684 ₴









