Жіноча сумка 2в1 на пояс, або через плечі Gucci блакитна тренд 2018
- Немає в наявності
- Код: 581
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская поясная сумка Gucci, это тренд 2018 года. Данная модель универсальна ее можно носить на поясе с помощью ремня, через плече на плече который входит в комплект. Сумка сделана с мягкой кожи PU , закрывается на молнию, внутри одно отделение (без подкладки) Легкая и универсальная для прогулок в теплое время года.
Фурнитура очень гармонично подходит к данной модели сумки и не оставит Вас без внимание окружающих.
Матеріал: PU шкіра
Виробництво: Туреччина
Фурнітура: колір Золото
Ремінь на пояс 105 см
Ремінь на плече 145 см
Висота 14 см
Довжина 21 см
Ширина 6 см
Вага 330 грам
Даний товар є копією відомого бренду
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 330 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 95 см |
| Об`єм | 0.3 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 130 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Плечовий ремінь, форнитура, Цепь |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 513 ₴









