Сумка на пояс кави з молоком Gucci, або через плечі реплік тренд 2018
- Немає в наявності
- Код: 576
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча поясна сумка Gucci, це тренд 2018 року. Дана модель універсальна, її можна носити на поясі за допомогою ременя, або через плечі на плечі на ремені, який входить в комплект. Сумка зроблена шкіри PU , закривається на блискавку, усередині одне відділення , а так само підкладка лен. Легка і універсальна для прогулянок в теплу пору року.
Матеріал: PU шкіра
Виробництво: Китай
Фурнітура: колір Золото
Ремінь на пояс 110 см
Ремінь на плече 125 см
Висота 12 см
Довжина 18 см
Ширина 7 см
Вага 250 грам
Даний товар є копією відомого бренду
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Об`єм | 0.3 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 130 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Плечовий ремінь, форнитура, Цепь |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 741 ₴









