Рожевий рюкзак love на кожен день,для дівчинки нова модель 2018 року
- Немає в наявності
- Код: 573
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак з рифленою товстої шкіри PU, місткий,компактний вмістить все необхідне. Модель підійде для університету, прогулянки, або ж на кожен день. Він має одне основних відділення, а так само зовнішній поздовжній кишеню, і тильний кишеню, абсолютно всі відділення на блискавці. Всередині підкладка льон пара кишеньок, і відділ на блискавці. Шлейки регулюються по довжині. Рюкзак можна повісити за гачок Чудово підійде для Вас або для маленької принцеси
Матеріал рифлена щільна шкіра PU
Довжина 26 см
Висота 30 см
Ширина 14см
Вага 600 грам
Інші моделі і кольору тут lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴









