Велика сумка на колесах L (85 л) Фіолетова 74*38*33) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 567
900 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка на колесах підійде для дальніх поїздок. Сумка зроблена Поліестеру 600 D Має міцну структуру, це дає можливість зберегти Ваш вантаж від пошкоджень, а також є напилення яке, має водовідштовхувальні властивості. Міцна і надійна сумка для подорожей. Всередині Одне велике відділення, Величезний кишеня на блискавки по всій довжині всередині, а так само кишеня на блискавці з сітки для зберігання банного приладдя. Зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки, і маленький кишеню в якому можуть знаходиться речі які завжди під рукою. Ніжки поздовжні по всьому дну сумки і збоку невелика гумова вставка для фіксації сумки стоячи
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має кілька відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка; (без фіксатора)
- 2 прогумовані колеса на підшипниках, (тихий хід).
Велика:
Довжина 74 см
Ширина 38 см
Висота 33 см
Об'єм 85 л
Вага 2.450 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 85 л |
| Ширина | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 900 ₴









