Сумка з натуральної шкіри Galanty Містка 37 х 26 х14 см Бордова
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 564
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна містка сумка
Виготовлена з натуральної щільної італійської шкіри. Чудово тримає форму в порожньому вигляді, строчки рівні, тверде дно. Класична велика шкіряна сумка вмістить не тільки все необхідне, а й ділове жіноче приладдя. Чудово підійде для походу по магазинах, для прогулянок містом та особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки поєднуватиметься з будь-яким одягом.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 37,В 26,Ш 14 см |
![]() |
Сумісна з папками А4 |
![]() |
Одне велике відділення перероблене на 2 частини та додаткові кишені |
![]() |
Чудовий класичний дизайн |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура якісна, виготовлена в срібному кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 130 см, ручки 18 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Закривається на блискавку. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Упаковка | Коробка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
- Ціна: 1 881 ₴


















