Сумка-рюкзак GALANTY 2в1 повсякденний, натуральня шкіра,колір Чорний
- Немає в наявності
- Код: 566
2 280 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Рюкзак-сумка 2в1 тренд 2018-2019 года. Выполнен из плотной итальянской кожи высокого качества, ровные швы и держит форму даже пустым. Имеет приятный дизайн, гладкий на ощупь. Данная модель универсальная ее можно использовать на каждый день, для университета,шопинга похода на роботу, встречи с друзьями и тд . Внутри одно основное отделение в котором удобно разместить планшет, косметичку, документы и все необходимое для современной девушки, 2 маленьких кармана для мелочей и 2 отдела на молнии для лучшего хранения вещей в безопасности. На задній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці. Закривається на блискавку під клапаном. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 32 см
Довжина 28 см
Ширина 12 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 6, 2 великих |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 280 ₴









