Чорна сумка з натуральної шкіри Galanty
- Немає в наявності
- Код: 564
2 280 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка Чорна
Жіноча шкіряна містка сумка великого розміру. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно.Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Сумісна з форматом А4 папками, документами. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 37,26,Ш 14 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Одне велике відділення переделено на 2 частини, і додаткові кишені |
![]() |
Відмінний класичний дизайн |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 130 см, ручки 18 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 280 ₴

















