Рюкзак Galanty натуральна шкіра Galanty 24 х 22 х 10 см Кораловий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 561
1 824 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний рюкзак-сумка модель. Виконаний з якісної натуральної шкіри. Модний і сучасний міні рюкзак-сумка. Середня жорсткість рюкзака дозволить носити його з комфортом і зручністю, так само він тримає форму навіть в порожньому вигляді. Основний відділ на блискавці, всередині якого підкладка з міцної атласної тканини, а так само дві кишені на блискавці для документів і дві кишеньки для жіночих штучок. На тильній стороні розташований ще один кишеню на блискавці, задоволеною місткий, а так же гачок для зручного захоплення або переміщення рюкзака, і регульовані лямки, що б підібрати той розмір який вам потрібен.
Матеріал: Натуральна шкіра
Фурнітура: колір Срібло
Розмір:
Висота 24 см
Довжина 22 см
Ширина 10 см
Вага 600 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Кораловий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
- Ціна: 1 824 ₴







