Жіночий Бежевий шкіряний рюзак-сумка Galanty модель 2018
- Немає в наявності
- Код: 561
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий шкіряний рюкзак-сумка модель 2018 року. Виконаний з якісної натуральної шкіри. Модний і сучасний міні рюкзак-сумка, це тренд 2018 року. Середня жорсткість рюкзака дозволить носити його з комфортом і зручністю, так само він тримає форму навіть в порожньому вигляді. Основний відділ на блискавці, всередині якого підкладка з міцної атласної тканини, а так само дві кишені на блискавці для документів і дві кишеньки для жіночих штучок. На тильній стороні розташований ще один кишеню на блискавці,задоволеною місткий, а так же гачок для зручного захоплення або переміщення рюкзака, і регульовані лямки, що б підібрати той розмір який вам потрібен. Родзинка даної моделі в тому пару рухів рукою і це вже сумка а не рюкзак!
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір Срібло
Розмір:
Висота 24 см
Довжина 22 см
Ширина 10 см
Вага 600 грам
Інші шкіряні рюкзаки та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 22 |
| Кишені | внутрішній, у зади, Фронтальний |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | форнитура, аксесуари, Лямки анатомічної форми |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Відділення | 4 |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 995 ₴









