Барижка Бананка, сумка на пояс, Рандомна подарунок до валізи
- Немає в наявності
- Код: 499-подарок
240 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка,сумка на пояс подарунок до валізи, можна вказати жіноча або чоловіча УВАГА - сумка буде рандомна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 4 см |
| Об`єм | 0.8 л |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 240 ₴







