Жіноча сумка з натуральної шкіри Guecca 27 х 18 х 11 см Срібло
- Немає в наявності
- Код: 1305
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня шкіряна сумочка Guecca
Шкіряна сумка Guecca вмістить все необхідне сучасної леді. Сумка з натуральної щільної шкіри — легка, зручна, її можна носити на плечі.
Про товар
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, гладка натуральна шкіра. |
![]() |
Довжина сумочки 27 см, ширина — 11 см, а висота 18 див. |
![]() |
Сумка лаконічного кольору, фурнітура виконана в сріблі |
![]() |
В комплекті 2 ременя на карабінах — ланцюг (60 см) і довгий (145 см). |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Форма аксесуара — прямокутна, шви рівне прошиті, виріб підійде під будь-який стиль одягу. |
![]() |
В сумці 2 основних відділення, а так само додаткові кишені на блискавці |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на відкидний металевий клапан а також замок-блискавку. |
![]() |
Виробляються сумки в Тайвані компанією Guecca |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Універсальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
- Ціна: 1 083 ₴

















