Шкіряна сумка жіноча середнього розміру 30х22х8 см Синя
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 606
2 451 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна містка сумка середнього розміру. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Всередині одне велике основне відділення, 2 кишені на блискавці і 3 невеликих кишені для телефону або ключів. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці.
Матеріал: Натуральна шкіра
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 125 см та 60 см
Висота 22 см
Довжина 30 см
Ширина 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 451 ₴









