Середня сумка на великих колесах X (65 л) Чорна (61*32*35) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 593
740 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожная сумка на колесах подойдет для дальних поездок. Сумка каркасная держит форму даже пустой обшита водоотталкивающей тканью по всей конструкции. Это дает возможность уберечь Ваш груз от повреждений, а также защитить от воды. Одно большое отделение и наружный карман, и вертикальный карман на молниях. Ножки снизу и сбоку зафиксируют сумку в положении стоя. Модель имеет большие колеса, покрыты вставкой из резины.
Характеристика:
- верхняя ручка для удобного захвата, а так же дополнительная боковая ручка;
- Сумка имеет 1 основное отделений на молнии и несколько карманов;
- Двотрубна висувна ручка з фіксатором висоти
- 2 Великих колесах з пластику покриті (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 500D зносостійкий водонепроникний, стійкий до подряпин не залишає слідів.
Середня:
Довжина 61 см
Ширина 32 см
Висота 35 см
Об'єм 65 л
Вага 2,3 кг
Характеристика:
- верхняя ручка для удобного захвата, а так же дополнительная боковая ручка;
- Сумка имеет 1 основное отделений на молнии и несколько карманов;
- Двотрубна висувна ручка з фіксатором висоти
- 2 Великих колесах з пластику покриті (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 500D зносостійкий водонепроникний, стійкий до подряпин не залишає слідів.
Середня:
Довжина 61 см
Ширина 32 см
Висота 35 см
Об'єм 65 л
Вага 2,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вологовідштовхувальним 500D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 740 ₴









