Велика сумка на колесах Чорна Оксфорд 500D, Валіза XL (85л) (66*33*40) сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 553
840 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана з щільного Оксфорда 500D, з водовідштовхувальним просоченням. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, всередині обшита підкладкою льон. З зовнішньої сторони місткий кишеню на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки, зроблений так ніби захований і його практично не видно. Перевага даної моделі в висувний ручки, її можна сховати під блискавку. Дно сумки тверде, має пластмасові ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а так само бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Всі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса прогумовані хорошої якості, тихий хід на підшипниках.
Велика:
Довжина 66 см
Ширина (дно) 33 см
Висота 40 см
Вага 2,3 кг
Об'єм 70 л
Інші дорожні сумки у нас на сайті LISBAG.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 40 см |
| Об`єм | 85 л |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 840 ₴









