Невелика сумка на колесах Нейлон, Валіза Маленька L (50л) (50*28*36) темно синя, сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 553
520 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожная сумка, или сумка на колесах. Выполнена из плотного нейлона, с водоотталкивающей пропиткой. Сумка состоит из вместительного отделения на молнии, внутри обшита подкладкой лен. С наружной стороны вместительный карман на всю длину сумки. Вставки из метала дополнительно укрепляют каркас сумки, сделан так как будто спрятан и его практически не видно. Преимущество данной модели в выдвижной ручки, ее можно спрятать под молнию. Дно сумки твердое, имеет пластмассовые ножки, чтобы расположить ее на любой поверхности, а так же боковые ножки для положения стоя. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Всі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса прогумовані хорошої якості, тихий хід на підшипниках.
Маленька:
Довжина 50 см
Ширина (дно) 28 см
Висота 36 см
Вага 2 кг
Обсяг 50 л
Інші дорожні сумки у нас на сайті LISBAG.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 520 ₴









