Середня сумка дорожня Skytravel X (55л) (54*27*35) Бежева
- Немає в наявності
- Код: 420-с-9
1 110 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана із щільної, водовідштовхувальним якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а так само невеликого кишені на блискавці всередині. З зовнішньої сторони місткий кишеню на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага даної моделі в висувний ручки, її можна сховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасових ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а так само бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану хорошої якості, тихий хід
Довжина 54 см
Ширина (дно) 27 см
Висота 35 см
Вага 1.800 кг
Об'єм 55 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 55 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 1 110 ₴









