Червона барыжка Nikе хорошої якості водовідштовхувальний оксфорд 300D
- Немає в наявності
- Код: 549
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка,сумка на пояс з яскравим насиченим дизайном. Виготовлена з міцної тканини, Один основний відділ, і додаткова кишеня спереду закривається на блискавку. Всередині обшита підкладкою льон. Кріплення виконані з пластика фурнітура чорного кольору. Сумка на пояс або "бананка" або "барыжка" підійде тим, хто любить комфорт,практичність і зручність, всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою.
Довжина 31 см
Висота 13 см
Мінімальний обхват талії 80 см
Максимальний обхват талії 120 см
Даний товар є копією відомого бренду хорошої якості.
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 200 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 31 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 0.8 л |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴









