Жіночий чорний шкіряний рюзак-сумка philipp plein модель 2018
- Немає в наявності
- Код: 540
2 052 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий шкіряний рюкзак-сумка модель 2018 року. Виконаний з якісної натуральної шкіри. Модний і сучасний міні рюкзак, це тренд 2018 року. Середня жорсткість рюкзака дозволить носити його з комфортом і зручністю, так само він тримає форму навіть в порожньому вигляді. Основний відділ на блискавці, всередині якого підкладка з міцної атласної тканини, а так само кишеня на блискавці для документів і дві кишеньки для жіночих штучок. На лицьовій стороні розташований ще один кишеню на блискавці,задоволеною місткий. На тильній стороні поздовжній кишеню, а так же гачок для зручного захоплення або переміщення рюкзака, і регульовані лямки, що б підібрати той розмір який вам потрібен. Родзинка даної моделі в тому що його можна носити як сумку!
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір Срібло
Розмір:
Висота 26 см
Довжина 24 см
Ширина 12 см
Вага 600 грам
Інші шкіряні рюкзаки та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | форнитура, лямки на кнопках, аксесуари, 3D ефект |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 052 ₴









