Жіноча шкіряна сумка білого кольору Galanty на кожен день модель 2018
- Немає в наявності
- Код: 537
1 881 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Невелика жіноча середня сумка через плече/на плече. Сумка виконана в білому кольорі з міцної якісної італійської шкіри, добре тримає форму, тверде дно. Всередині один основний відділ, 2 кишені на блискавці, 2 кишені для дрібних речей та 2 кишені більш глибоких. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці по довжині сумки. Закривається на блискавку під клапаном магніт. На дні сумки розташовані металеві вставки, щоб не пошкодити її. Якісна фурнітура кольору срібла. В комплект входить 2 регульованих плечових ременя. Класичний дизайн сумки чудово підійде на кожен день під будь-який образ.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 2 шт в комплекті (1й 50 см) (2й-150 см)
Висота 19 см
Довжина 28 см
Ширина 8 см
Вага 750 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, запонки |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 881 ₴









