Блакитна жіноча шкіряна сумка
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 534
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної шкіри Блакитна
Виконана з натуральної шкіри, тримає форму в порожньому вигляді. Багатофункціональна Сумка, без ременя виглядає як клатч, можна носити під рукою. Сумку можна носити на плечі, в руці як клатч або на згині ліктя. Стильна жіноча сумка буде поєднуватися з будь-яким нарядом або повсякденним чином.
Про товар
![]() |
Всередині два основних відділи пару додаткових кишень |
![]() |
Розмір — 24×20×11 див. |
![]() |
Має стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
В комплекті 2 ременя 150 см і ланцюг 60 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан магніт, а також на блискавку під ним |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 881 ₴

















