Жіноча шкіряна яскраве Світло-зелена сумка
- Немає в наявності
- Код: 531
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча середня сумка з натуральної шкіри. Вона дуже компактна, але досить містка для своїх габаритів. Відкривається на кнопках магнітах відкидним клапаном, а основне відділення закривається на блискавку. Велике основне відділення кілька кишень для різної дрібниці і поздовжній відділ на блискавці. На тильній стороні розташований кишеню на кнопці магніт що б носити завжди під рукою гаманець, клатч або ж документи. Так само сумка має Два ременя за допомогою яких можна її носити в руці або на плечі/через плече. Має 4 металеві ніжки для зручного розташування.
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 1: 32 см
Ремінь 2: 130 см
Висота 20 см
Довжина 26 см
Ширина 12 см
Вага 800 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, метелик |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 938 ₴









