Жіноча біла сумка з натуральної шкіри (Італія) модель 2018 року
- Немає в наявності
- Код: 530
2 964 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча містка сумка з натуральної шкіри для цінителів, зручності комфорту і практичності. Сумка закривається відкидним клапаном, основне відділення на змійці. Всередині два містких кишені на блискавці, і два бічних кишені під телефон ключі. Щільна атласна підкладка світлих кольорів, що дає можливість навіть у темний час доби знайти всі необхідні вам речі усередині сумочки, так як вона максимально притягує світло. Її можна носити через плече, на руці або на плечі з допомогою ременя/ручок в комплекті. Дизайнери даної моделі забезпечили, прекрасний зовнішній вигляд і доступність даної моделі, використання якої принесе задоволення.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Україна
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 110 см
Ручки 13 см
Висота 24 см
Довжина 29 см
Ширина 14 см
Вага-900 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка Келлі |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | аксесуари, форнитура, кільця |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 2 964 ₴









