Жіноча Містка сумка з натуральної Італійської шкіри за доступною ціною
- Немає в наявності
- Код: 529
2 907 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Елітна, шикарна містка сумка. Виконана з міцної італійської натуральної шкіри, шкіра щільна і тримає форму. Шви рівні. Сумка підходить для повсякденного носіння і особливих випадків. Класичний, універсальний колір актуальний в будь-якому сезоні і стане Вашим улюбленим аксесуаром у гардеробі. Всередині одне велике основне відділення, 2 кишеньки для дрібних речей і 1 кишеня на блискавці для документів або ключів. Закривається на блискавку і додатково стяжками по боках, що захистить Вашу сумку від крадіжок. Дві ручки, регульований ремінь. Таким чином її можна носити на плечі, в руці або на згині ліктя. Є аксесуар до сумки. Металеві ніжки на дні сумки дозволить Вам розмістити її на будь-яку поверхню.
Матеріал: Натуральна італійська шкіра
Виробництво Україна
Фурнітура: Срібло
Висота 25 см
Довжина 30 см
Ширина 15 см
Знімний ремінь 120 см
Ручки 13 см
Вага 850 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | аксесуари, форнитура, кільця |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 2 907 ₴









