Жіночий середній м'який, рюкзак портфель хорошої якості, темно-коричневий
- Немає в наявності
- Код: 517
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий м'який, міцний рюкзак хорошої якості, гладкий і приємний на дотик . Буде відмінно виглядати в різних образах. Основне відділення рюкзака дуже містке і закривається на блискавку. Всередині є 1 невеликий відділ на замку і 2 маленьких без замків. Два зовнішні кишені закривається на блискавку, один з них більш прихований, що буде більш надійно для зберігання особистих речей. Рюкзак зручно носити з допомогою гачка, а так само присутні регульовані лямки
Висота 29 см
Ширина 8.5 см
Ширина дна 8.5 см
Вага 550 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | К-Колор |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 550 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | основний, попереду, внутрішній |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | форнитура, Регулювання розміру |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴









