Стильний жіночий набір сумок 3 в 1 УЧЕНКА
- Немає в наявності
- Код: 369
315 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОЧЕНКА невеликий поріз
Набір жіночих сумок 3 в 1
Цей набір виготовлений із якісної PU-шкіри на основі поліуретану, підкладка сумки Льон. Набір містить: велику сумку Бакетбег, маленьку сумку через плече, гаманець-клатч, візитниця на руку та модний аксесуар.
Велика сумка: Один основний відділ закривається на блискавку. Дві ручки. Фурнітура кольору золота.
Довжина 24 см
Висота 27 см
Товщина 11 см
Довжина ручок 22 см
Сумка через плече: Одне основне відділення на замку, підкладка льон, плечовий ремінь.
Довжина 21 см
Висота 21 см
Ширина 6 см
Плечовий ремінь 130 см
Кошелек-клатч
Довжина: 21 см
Висота 11 см
+ ремінь на руку
Визитница:
У закритому вигляді 8 см
У відкритому вигляді 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Ручки | Дві |
| Форма | Мішечок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Відділення | 1 основний |
- Ціна: 315 ₴









