Чорний міні,рюкзак на кожен день нова модель 2018 року
- Немає в наявності
- Код: 508
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий рюкзак, але місткий, компактний для своїх габаритів. Одне основне відділення закривається на блискавку, а так само зовнішній поздовжній кишеню. Всередині підкладка льон, і маленький кишеню для зберігання телефону. Шлейки регулюються по довжині, рюкзачок можна повісити, за гачок. Прекрасно підійде для вас і для маленької принцеси.
Матеріал рифлена шкіра PU. (напис на рюкзаку як на 1 фото)
Довжина 20 см
Висота 25 см
Ширина 10 см
вага 300 грам
6 кольорів даної моделі, інші рюкзаки тут lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 513 ₴








