Жіночий функціональний набір сумок 4в1 рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 501
855 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набір Жіночих сумок 4в1.
Даний набір виконаний з якісної PU шкіри на основі поліуретану, підкладка сумки Льон. Набір включає в себе: середню сумку, маленьку сумку через плече, гаманець-клатч(+для телефону) на руку, візитниця і 2 плечових ременя. У повсякденному житті важливо мати кілька різних сумок для комфорту та стилю.
Середня сумка: Один основний відділ закривається на блискавку. Дві ручки. Фурнітура кольору золота. Усередині м'яка підкладка.
Довжина 22 см
Висота 22 см
Товщина 6.5 см
Довжина плечового ременя 120 см (регульований)
Сумка через плече: Одне основне відділення на кнопці, підкладка льон, плечовий ремінь.
Довжина 18см
Висота 16 см
Ширина 1 см
Плечовий ремінь 128 см(регульований, на зав'язках)
Гаманець-клатч
Довжина 21 см
Висота 11 см
+ ремінь на руку
Візитниця:
У закритому вигляді 8 см
У відкритому вигляді 16 см
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Мішечок |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура, аксесуари |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 855 ₴









