Жіноча м'яка шкіряна сумка чорна
- Немає в наявності
- Код: 1301
2 451 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Практична жіноча міні сумка клатч. Виконана з м'якої шкіри PU. Приємна і м'яка на дотик. Мінімалізм в деталях і спокійний ніжний дизайн відмінно підійде для вечірніх прогулянок або повсякденному житті. Всередині один основний відділ. Поміститься найнеобхідніше: телефон, ключі, документи і жіночі приналежності. Закривається на клапан магніт з брелком. Регульований наплічний ремінь на зав'язках. Фурнітура кольору золота.
Довжина 18 см
Висота 13.5 см
Товщина 2 см
Довжина плечового ременя 140 см
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 2 451 ₴









