Жіноча маленька повсякденна сумка з оленем через плече/на плече, червона
- Немає в наявності
- Код: 500
142 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Практична жіноча міні сумка клатч. Виконана з м'якої шкіри PU. Приємна і м'яка на дотик. Мінімалізм в деталях і спокійний ніжний дизайн відмінно підійде для вечірніх прогулянок або повсякденному житті. Всередині один основний відділ. Поміститься найнеобхідніше: телефон, ключі, документи і жіночі приналежності. Закривається на клапан магніт з брелком. Регульований наплічний ремінь на зав'язках. Фурнітура кольору золота.
Довжина 18 см
Висота 13.5 см
Товщина 2 см
Довжина плечового ременя 140 см
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 142 ₴









