Невелика міні-сумка для дівчинки з оленем; я melani, милий і приємний дизайн, Синя
- Немає в наявності
- Код: 414
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна жіноча сумка. Виконана з штучної еко шкіри, всередині прошита тканинна підкладка. Сумка без зайвих деталей і легка. Прикрашена милим аксесуаром у вигляді брелочка з оленем. Стане відмінним і зручним аксесуаром для повсякденного використання. Всі рядки прошиті рівному, на дотик м'яка. Має одне основне відділення, містке для найнеобхідніших повсякденних речей. Закривається на перекидний клапан магніт, а так само є можливість затягнути ремінцем для кращого збереження цінностей. Фурнітура кольору золота. Строгий та практичний дизайн підійде до будь-якого вибору одягу, як до міського, так і святкового.
Висота 19 см
Ширина 17 см
Ширина дна 6.5 см
Довжина ремінця 110 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, аксесуари |
| Тип сумки | Сумка мішок |
| Візерунки і принти | значек |
- Ціна: 456 ₴









