Cпортивна сумка в шкірі Чорна 46х23х18 см
- Немає в наявності
- Код: 031
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка
Значок: ВИШИВКА
Матеріал: PU Шкіра
Всередині велике містке відділення і карман на змійці.
Відмінно підійде для спортзалу. Містка. Довга ручка в комплекті.
Розміри:
Довжина - 46 див.
Ширина - 18 див.
Висота - 23 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 627 ₴









