Жіноча Бананка з паєтками ,Сумка на пояс жіночий з двосторонніми паєтками, різнокольорова
- Немає в наявності
- Код: 493
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка "I love" з оригінальним дизайном. Виготовлена з високоякісної тканини, обшита двосторонніми паєтками. Один основний відділ закривається на блискавку. Всередині невеликий кишеню для зберігання пари кредитних карт. Кріплення виконані з пластика фурнітура кольору золота. Сумка на пояс або "бананка" підійде тим, хто любить комфорт, всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою
Довжина 34 см
Висота 13 см
Мінімальний обхват талії 73 см
Максимальний обхват талії 112 см
Вага/Зріст моделі на фото 50/165
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 150 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 112 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 0.8 л |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 513 ₴









