Чорний жіночий гаманець
- Немає в наявності
- Код: 492
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець потрійного складання. Виконаний з якісної шкіри PU. Дана модель закривається на кнопку і має логотип спереду гаманця. Усередині три відділення під гроші, один з відділів закривається на блискавку. Дев'ять відділів для кредитних карт, а так само один прозорий відділ для документів. Легкий і компактний жіночий гаманець на кнопці, а найголовніше доступний за ціною буде радувати вас своєю практичністю.
Довжина 18.5 см
Ширина 9 см
Товщина 2 см
Вага 115 грам
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 115 г |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 513 ₴









