Маленька жіноча сумка рожева з оленем на плече/через плече; я melani
- Немає в наявності
- Код: 188
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка; Я Melani
Один основний відділ 2 кишеньки всередині 1 відділ на блискавці, тверде дно.
Тип сумочки: сумки на ремені (125 см)
Матеріал підкладки: льон
Головний матеріал: поліуретан
Прикраса: олень (метал)
Розміри:
Довжина 22 см
Висота 19 см
Дно 10 см
Один основний відділ 2 кишеньки всередині 1 відділ на блискавці, тверде дно.
Тип сумочки: сумки на ремені (125 см)
Матеріал підкладки: льон
Головний матеріал: поліуретан
Прикраса: олень (метал)
Розміри:
Довжина 22 см
Висота 19 см
Дно 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | глянець |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | значек |
- Ціна: 513 ₴









