Маленька жіноча сумка через плече темно-коричнева; я melani
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 188
513 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сума; я melani
Один основний відділ на блискавці, тверде дно. (Можливий варіант з двома відділами відділом, все залежить від постачальника)
Тип сумочки: сумки на ремені (125 см)
Матеріал підкладки: льон
Головний матеріал: еко-шкіра PU
Прикраса: олень (метал)
Довжина 22 см
Висота 19 см
Дно 10 см
жіночі сумки у нас на сайті: Lisbag.com.ua
Один основний відділ на блискавці, тверде дно. (Можливий варіант з двома відділами відділом, все залежить від постачальника)
Тип сумочки: сумки на ремені (125 см)
Матеріал підкладки: льон
Головний матеріал: еко-шкіра PU
Прикраса: олень (метал)
Довжина 22 см
Висота 19 см
Дно 10 см
жіночі сумки у нас на сайті: Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 513 ₴









