Велика дорожня сумка червона 38 літрів
- Немає в наявності
- Код: 489
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня містка сумка, підійде для легких великих речей (ковдри, рушники, пледи тощо). Один основний відділ, а так само велика кишеня. Ручки для носіння в руці і плечовий ремінь.
Довжина 53 см
Висота 35 см
Ширина дна-20 см
Ширина 24 см
Більше товарів у нас на сайті: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheer |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, форнитура |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 570 ₴








