Жіночий середній рюкзак з двосторонніми паєтками блакитного кольору
- Немає в наявності
- Код: 488
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендовий рюкзак з паєтками. Якісно прошитий, рівні шви. Всередині підкладка. Фурнітура надає особливої родзинки цій моделі. Рюкзак з двосторонніми паєтками переливаються при торканні. Основний матеріал рифлена шкіра PU середньої жорсткості. Підходить для будь-якої вікової категорії і на повсякденне носіння. Дизайн рюкзака на дві блискавки з двох відділів, всередині має одне містке основне відділення і кишеню по довжині рюкзака на лицьовій стороні. Регульовані лямки і гачок для зручного носіння в руці. Хутряний аксесуар входить в комплект для відмінного поєднання рюкзака.
Висота 27 см
Ширина 24 см
Дно 10.5 см
Вага 280 г
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 280 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 10.5 см |
| Об`єм | 7.6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴









