Маленька Червона Прозора сумка
- Немає в наявності
- Код: 482
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька прозора сумка-косметичка
Яскраве забарвлення і красивий абстрактний принт, надають особливого виду даної моделі.
Прозора сумка це тренд цього року. Матеріал даної сумки Силікон + шкіра PU. Всередині основне відділення, і додатковий кишеню і так само знімна косметичка з одним відділенням. Сумка має дуже красивий і стильний ремінь з тканини. Дана модель принесе тільки позитивні емоції Вам. Фурнітура кольору золота.
Розміри:
Довжина 16 см
Висота 13 см
Товщина: 9 см
Ремінь 120 см
Вага 420 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, принт |
| Тип застежки | Клапан |
- Ціна: 798 ₴









