Зелена містка сумка через плече
- Немає в наявності
- Код: 481
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стьобана сумка. Виконана з шкіри PU з фігурною обробкою.
Насичені кольори цієї моделі не залишать Вас без уваги. Сумка закривається відкидною кришкою і клапаном з поворотом . Усередині три основних відділення, одне з яких закривається на кнопку-магніт. Великі і місткі відділення дають можливість розташувати всі необхідні речі. Сумку можна носити в руках і з допомогою плечового ременя з ланцюга. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 26 см
Висота 16 см
Товщина: 9 см
Ланцюг 130 см
Вага 650 грам
Інші сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
| Тип застежки | Клапан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 741 ₴









