Жіночий ніжно-рожевий міні рюкзак з бантиком і двосторонніми паєтками крутий
- Немає в наявності
- Код: 428
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький зручний і якісний рюкзак. Виготовлений з високоякісних міцних матеріалів, порадує вашу дитину, а так само будь-яку дівчину. Передня частина рюкзака повністю обшита двосторонніми паєтками і метеликом. Приємний і м'який на дотик, як замш. Усередині одне основне відділення і спереду кишеня на блискавці. Регульовані лямки і гачок для зручного носіння в руці. Хутряний аксесуар входить в комплект для відмінного поєднання рюкзака. Фурнітура кольору золота надає особливої родзинки цій моделі.
Висота 20 см
Довжина 18 см
Дно 11 см
Вага 235 г
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 235 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 4 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴









