Жіночий маленький гаманець на кнопці бордового кольору
- Немає в наявності
- Код: 467
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький милий невеликий гаманець з м'якої шкіри PU хорошої якості. Зручно носити в повсякденному житті, маленький і комфортний. Гладкий і приємний на дотик. Легко поміщається в компактну сумочку. Закривається на кнопку, всередині розташовано 1 відділ під гроші, 5 відділів під кредитний карти, 1 фото вікно та один відділ під дрібниця. Фурнітура кольору золота. Аксесуар брелок надає вишуканості гаманцю.
Довжина 11.5 см
Висота 9 см
Товщина 2
Вага 80 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Застібка | Кнопка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, Брелок |
- Ціна: 399 ₴









