Рюкзак жіночий з поліуретану білий в квіточку і бабочкуна щодня
- Немає в наявності
- Код: 468
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький рюкзак квітка на кожен день.
Виконаний з поліуретану, Досить легкий і місткий. Рюкзак підійде для носіння не і легких габаритних речей. Усередині одне основне відділення, а так само зовнішній кишеню на блискавці. Регульовані лямки і гачок для носіння в руці. Фурнітура кольору золото.
Довжина 24 см
Ширина 20 см
Ширина дна 12 см
Вага 260 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 12 см |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | зовнішній |
| Матеріал | полиуретан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 513 ₴









