Клатч чоловічий гаманець великий під кредитні картки
- Немає в наявності
- Код: 466
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клатч чоловічий гаманець Bailini виконаний з якісної шкіри PU закривається на кнопку. Гаманець великий і можна розмістити все необхідне. Всередині гаманця 4 відділення під купюри, а так само 16 відділень під кредитні картки і 1 фото вікно. Дана модель підійде для чоловіків у яких багато карток.
Довжина 18,5 см
Ширина 9.5 см
Товщина 1.5 см
Вага 100 грам
Довжина 18,5 см
Ширина 9.5 см
Товщина 1.5 см
Вага 100 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 399 ₴









