Жіноча сумка велюр,м'яка на дотик через плече, темно-бордова
- Немає в наявності
- Код: 465
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка зроблена з велюру підкладці. На лицьовій стороні сумці засувка кольору срібла гарно виглядає, і красиво доповнює дану модель
Сумка відкривається відкидним клапаном. Усередині даної моделі одне відділення і маленький накладна кишеня. Ремінь виконаний з ланцюжка.Фурнітура кольору срібла.
Довжина 21 см
Висота 15 см
Ширина 7 см
Максимальний розмір Ременя 120 см
Інші сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Велюр |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Велюр |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Тип застежки | Клапан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴









