Жіночий маленький рюкзак класичний, чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 464
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний міні рюкзак на кожен день. Рюкзак виконаний з м'якої шкіри PU. Усередині одне основне відділення закривається на блискавку, а так само маленький зовнішній кишеню на блискавку для дрібних речей. По всьому портфелю металеві вставки кольору срібла додають родзинки даної моделі. Регульовані лямки а так же гачок для носіння в руці. Зручний і практичний у повсякденному носінні.
Висота 25 см
Довжина 21 см
Ширина 9 см
Вага 230 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 230 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | зовнішній |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴









