Жіночий м'який гаманець(клатч) ніжно-фіолетового кольору
- Немає в наявності
- Код: 458
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий жіночий гаманець. Гаманець даної моделі дуже практичний і зручний. Симпатичний гаманець-клатч ніжного кольору. Підійде як практичним жінкам або жінкам, так і романтичним натурам. Виготовлений з шкіри PU, приємний на дотик.
Всередині 3 відділу для банкнот, 4 для кредитних карт і ззаду гаманця розташований кишеню на блискавці по довжині. Так як в нього крім грошей і карт поміщається і телефон, його можна брати з собою в якості клатча, коли не хочеться брати з собою сумку. Забарвлення даної моделі в пастельних тонах робить аксесуар ще більш жіночним, ніжним і привабливим. Закривається на кнопку.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 150 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | форнитура |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 456 ₴









