Жіночий приголомшливий набір сумок 2в1 класичного стилю, колір молочного шоколаду
- Немає в наявності
- Код: 453
1 083 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Потрясающий функциональный набор сумок 2в1. Комплект состоит из большой сумки и мини сумки(клатч). Сумка вместительная, выглядит очень стильно и элегантно.
Большая сумка: Сделана из плотной кожи PU, закрывается на молнию,удобно носить на плече с помощью достаточно длинных ручек. Внутри один основной отдел, очень много места и мягкая прошивка на ощупь. Вам будет удобно разместить не только необходимые вещи, но и женские повседневные принадлежности. Высота ручек 32 см.
Маленькая сумка: (клатч) можна заховати у велику сумочку, це буде ще один відділ в сумці. Так само до неї додається ремінець, довжина регулюється.
Велика сумка:
Довжина 40 см
Висота 25 см
Ширина 11 см
Вага 380 грам
Довжина плечового ременя 135 см
Маленька сумка:
Висота 19 см
Довжина 26 см
Ширина 7 см
Вага 160 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 1 083 ₴









